Dalyvavome badmintono varžybose

Paskutinįjį rugsėjo šeštadienį (09-28 d.) badmintono klubo ,,Svajonė” žaidėjai žaidė Hummel badmintono lygos (1- jo etapo) varžybose Kaune ir Lietuvos jaunių u-17 asmeniniame čempionate Tauragėje.
Hummel badmintono lygos varžybose žaidė 6 ,,Svajonės” klubo žaidėjai.
Stipriausioje suaugusiųjų grupėje mišriame dvejete Gerda Trakymaitė poroje Su Mantu Palubinsku iškovojo 2 – ąją vietą. Merginų dvejete Gerda poroje su Rasa Radžiūnaite liko trečios. B suaugusiųjų grupėje vyrų vienete Darius Mieliauskas iškovojo 2 – ąją vietą. C grupėje vyrų vienete Laurynas Mitrulevičius iškovojo taip pat antrąją vietą.
D grupėje Žilvinas Rėklaitis  – 7-tą, Gražvydas Petrauskas – 11-tą. Vyrų dvejete Žilvinas ir Laurynas iškovojo 6 – ąją vietą, O Gražvydas (poroje su R.Juodsnukiu) 9 – ąją vietą.

U-17 asmeniniame čempionate, Tauragėje, vyrų dvejete Ąžuolas Barkauskas poroje su Augustu Valatka iškovojo ketvirtąją vietą. Vaikinų vienete iš 33 – jų žaidėjų Ąžuolas liko 13- tas.