Sėkmingai baigėme šių metų varžybų maratoną

Birželio 29 d. Prienų sporto arenoje vyko Hummel badmintono lygos varžybos. Jose mūsų klubą atstovavo 8 žaidėjai – Gražvydas Petrauskas, Dainius Mitrulevičius, Dovydas Petrauskas, Laurynas Mitrulevičius, Rokas Barkauskas, Ąžuolas Barkauskas, Rasa Radžiūnaitė ir Gerda Trakymaitė. Suaugusiųjų D grupėje vyrų vienete – Laurynas iškovojo 5 -ąją, Dainius 6 – ąją, Gražvydas 7 – ąją, Dovydas 8 – ąją vietas. Vyrų dvejete D grupėje Dainius ir Laurynas iškovojo 10 – ąją, o Gražvydas ir Dovydas 12 -tą vietą. Šioje grupėje pirmąją vietą iškovojo mūsiškių Ąžuolo ir Roko dvejetas. Stipriausioje suaugusiųjų grupėje Gerda su Rasa iškovojo 3 – ąją vietą. Šioje grupėje mišriajame dvejete žaidusi Gerda poroje su Mantu Palubinsku patyrė vieną pralaimėjimą ir iškovojusi dvi pergales liko 5 – ta. Suaugusiųjų B grupėje, mišrųjį dvejetą, Rasa Radžiūnaitė žaidė poroje su Tomu Tiškumi. Nugalėjusi visus varžovus Rasa su Tomu iškovojo pirmąją vietą.