Žaidėme badmintono taurės 2 etapo varžybose.

Rugpjūčio 15 dieną Klaipėdoje, Panevėžyje ir Palangoje vyko 15-osios Lietuvos taurės 2-jo etapo badmintono varžybos. Klaipėdoje, stipriausioje A grupėje, mūsų klubą atstovavo  Gerda Trakymaitė ir Ąžuolas Barkauskas. Vyrų vienete Ąžuolas liko 12-tas, o vyrų dvejete ( poroje su Augustu Valatka) Ąžuolas, iškovojo 7-ąją vietą. Merginų vienete Gerda Trakymaitė liko 4-ta. Mišrųjį dvejetą Gerda žaidė poroje su buvusiu daugkartiniu Lietuvos čempionu Aivaru Kvedarausku. Po įtemtų kovų iškovojo 2 – ąją vietą.
Palangoje, Ds grupėje, žaidė mūsiškiai Žilvinas Rėklaitis ir Gražvydas Petrauskas. Vyrų vienete Gražvydas iškovojo 6 – ąją, o Žilvinas  7 – ąją vietą. Vyrų dvejete Žilvinas ir Gražvydas liko 15 – ti.
Panevėžyje, Es grupėje, žaidė Jurgita Ravinskienė ir Dainius Mitrulevičius. Vyrų vienete Dainius iškovojo 4 – ąją, o mišriame dvejete Dainiaus ir Jurgitos pora iškovojo 6 – tą vietą.