Iš varžybų visi sugrįžome su apdovanojimais

Gegužės 18 dieną Tauragėje, Bastilijos sporto komplekse, vyko 14 – osios Lietuvos taurės (2–ojo etapo) (Bj ir Dj grupių) badmintono varžybos. Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų klubo žaidėjai. Dj grupėje žaidė Airida Sandra Zymonaitė, Dovydas Pacukonis ir Vytenis Vinickas. Bj grupėje – Ąžuolas Barkauskas, Rokas Barkauskas ir Rasa Radžiūnaitė. Žaidžiant mišrųjį dvejetą Ąžuolas ir Rasa iškovojo 3 – ąją vietą. Žaidžiant vaikinų dvejetą Rokas kartu su Raseinių atstovu Deividu Paškevičiumi taip pat iškovojo 3 – ąją vietą. Vytenis Vinickas ir Dovydas Pacukonis vaikinų dvejete liko 3 – ti, o Airida Sandra Zymonaitė, žaisdama merginų dvejetą poroje su Ignalinos atstove Margarita Poklikajeva, po įtemtų kovų taip pat iškovojo 3 – ąją vietą. Iš prestižinių Lietuvos taurės varžybų apdovanoti grįžo visi mūsų žaidėjai.  Airida Sandra Zymonaitė ir Vytenis Vinickas oficialose badmintono varžybose dalyvavo pirmą kartą.