Prienuose susirinkę šalies badmintoninikai išsidalijo trofėjus

Gegužės 4 d. Prienų arenoje susirinkę 95 įvairių lygių šalies badmintonininkai išsidalijo „Prienų taurės“ varžybų trofėjus. Čia atvyko šalies rinktinės nariai, kurie ir diktavo žaidimo madas. Prienuose savo jėgas išbandė ir BK ,,Svajonė” žaidėjai: Gerda Trakymaitė, Rasa Radžiūnaitė, Ąžuolas Barkauskas, Ernestas Leonavičius, Lukas Bucevičius, Laurynas Mitrulevičius, Dainius Mitrulevičius, Gražvydas Petrauskas, Dovydas Petrauskas.

Stipriausiųjų grupėje varžėsi dvi BK „Svajonė“ atstovės – Gerda Trakymaitė ir Rasa Radžiūnaitė. Gerda vienetų varžybose užėmė trečiąją vietą, o Rasa – ketvirtąją. Dvejetų varžybose merginos liko trečios.

„B“ grupėje vienetų varžybose žaidė: Ąžuolas Barkauskas ir Lukas Bucevičius. Iš 15 žaidėjų Ąžuolas liko 10, o Lukas 15 – tas. Dvejetų varžybose Ąžuolas ir Lukas sužaidė žemiau savo galimybių ir iš 15 porų, liko 15 – ti.

„C“ grupėje vyrų vienetą žaidė 8 žaidėjai. Ernestas Leonavičius iškovojo trečiąją vietą, Laurynas Mitrulevičius iškovojo 5 – ąją, Dainius Mitrulevičius – 7 –ąją, Dovydas Petrauskas – 8 – ąją vietą.

„D“ grupės vyrų dvejete Dainius ir Laurynas Mitrulevičiai iškovojo 2-ąją vietą, o Dovydas ir Gražvydas Petrauskai – 4 – ąją vietą.

BK ,,Svajonė” informacija